Szanowni Państwo,

 

zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w unikalnym przedsięwzięciu badawczym, które w całości poświęcone zostało problemowi korzystania z telefonów komórkowych podczas prowadzenia pojazdu. Projekt edukacyjno-badawczy pt. „W RUCHU DROGOWYM #JESTEMOFFLINE” realizowany jest w całej Polsce wśród min. 100 tys. kierowców amatorów, kierowców zawodowych oraz kandydatów na kierowców.

 

BADANIA TRWAJĄ OD 6 czerwca 2016 roku do 31 GRUDNIA 2016 roku!!!

 

Celem realizowanego badania jest weryfikacja stopnia potencjalnego zagrożenia w ruchu drogowym, jakim może być korzystanie z telefonu komórkowego podczas prowadzenia samochodu, pomiar rozmiaru zjawiska i przeciwdziałanie potencjalnemu zagrożeniu dla bezpieczeństwa ruchu drogowego.

 

Instytucjami odpowiedzialnymi za przygotowanie oraz realizację badań jest:

 

  • FUNDACJA DBAM O MÓJ Z@SIĘG
  • Fundacja ZenDriving
  • Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego
  • Centrum Edukacji, Rozwoju i Szkoleń CERS

 

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka najbardziej istotnych informacji o badaniu:

  • badanie jest anonimowe i dobrowolne zaś udział w badaniu zajmuje około 30 minut,
  • prosimy aby wypełniał/a Pan/i ankietę samodzielnie pamiętając, że nie ma odpowiedzi ani dobrych ani złych,
  • Pana/i odpowiedzi powinny być szczere i udzielane zgodnie z prawdą.

 

Warunkiem wzięcia udziału w badaniu jest podanie Pana/i adresu email. Potrzebujemy go gdyż:

  • chcemy wysłać Panu/i raport z prowadzonych badań po ich zakończeniu,
  • chcemy, aby miał/a Pan/i możliwość w sytuacji tego wymagającej przerwania wypełniania ankiety w dowolnym momencie i dokończenia jej w późniejszym okresie
  • po zakończeniu badania chcemy rozlosować wśród osób, które zakończą badanie specjalne wartościowe nagrody

 

 

ANONIMOWOŚĆ I POUFNOŚĆ:

Państwa odpowiedzi będą zapisywane i kodowane w sposób anonimowy. Żadne dane, które mogłyby pozwolić na identyfikację Państwa, nie będą zapisywane (np. adres IP Pana(i) komputera), żadne informacje nie będą pozyskiwane bez Pana(i) wiedzy. Wyniki badania będą wykorzystane tylko dla celów naukowych. Badanie jest zgodne z normami etycznymi obowiązującymi w projektach badawczych z udziałem ludzi, na podstawie kodeksu etyki badań naukowych ESOMAR.

 

DOBROWOLNY UDZIAŁ:

Udział w badaniu jest dobrowolny. Mogą Państwo w każdej chwili przerwać odpowiadanie na pytania i zamknąć okno przeglądarki bez żadnych konsekwencji. Państwa udział w wypełnianiu ankiety zakłada, że wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie zebranych informacji w sposób anonimowy dla celów badawczych.

 

Jeżeli chce Pan/i podzielić się swoją opinią i przystąpić do badania prosimy o podanie teraz swojego adres e-mail (proszę sprawdzić jego poprawność) oraz o dokonanie prostego działania matematycznego. Prosimy o zaznaczenie klawisza KONTYNUUJ.

 

Niezwłocznie zostanie wysłana na Pana/i skrzynkę email wiadomość zawierająca spersonalizowany link niezbędny do rozpoczęcia badania.

 

UWAGA!!! Czasem zdarza się, że informacja zawierająca unikatowy adres do rozpoczęcia badania  dojdzie na Pana/i konto z opóźnieniem, może się również zdarzyć tak, że wpadnie do folderu SPAM. W razie konieczności prosimy o zajrzenie również i w to miejsce. Życzymy powodzenia

 

Więcej o projekcie może przeczytać Pan/i na: http://dbamomojzasieg.com/w-ruchu-drogowym-jestemoffline/

 

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wypełnić tę ankietę

Jeśli chce Pan/Pani wypełnić ankietę, może się Pan/Pani zarejestrować.
Proszę wprowadzić swoje dane, a niezwłocznie zostanie wysłany email z linkiem do ankiety.